| mihai9999999999 a întrebat:

Buna Tpu.am instalat fifa 12 si merge sacadat eu am intel dar nu intel core intel simpu. spuneti-mi o varianta sa nu mai mearga sacadat. dau funda am 2 gb ram, 2. 80ghz. windows xp sp3. urgenttttt

2 răspunsuri:
| Cuvântul1 a răspuns:

O varianta ar fi sa iti iei calculator sau laptop nou.La 2 gb ram si 80ghz nu are cum sa iti mearga bine.

| lucifer636 a răspuns:

Nu are cum sa mearga nu ai cerintele de sistem, ati trebuie cel putin Intel Core 2 Duo sau Athlon Dual Core.