| VladGangstaBoy a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru!

Mi-am luat Call of Duty Black Ops si imi merge foarte prost si chiar mi se blocheaza jocul si nu mai pot face nimic!

PC-ul meu are urmatoarele configuratii:

Procesor AMD Athlon IIx2 24 cu 2. 80 GHZ pe 64 beats

Placa video ATI Radeon HD 4300/4500 series de 1582 MO cu DX 11 si 3GB RAM

Eu zic ca ar trebui sa-mi mearga destul de bine pe medium macar fiindca am avut si Modern Warfare 3 si mi-a mers perfect!

Daca ati putea sa-mi spuneti ce sa fac v-asi ramane profund indatorat!

Daca exista ceva update-uri la placa video sau alte drivere va rog sa-mi dat si linkul de unde le pot descarca!

Cine da raspunsul cel mai folositor are Funda!

Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Ce windows ai? Daca ai 7 iti reduce destul de mult din performante.Si ca sa il joci fara detalii la maxim iti trebuie cam 4-5 GB RAM un procesor core 2 duo sau triple/quad core si o placa video destul de buna, chiar doua.

| VladGangstaBoy explică (pentru Wehrmacht):

Frate aici vorbim de black ops nu de battlefiedl 3, asa cerinte mari are jocul asta, ca mie si la minim imi merge jalnic

| M1hai a răspuns:

Nu mai incerca sa il joci pentru ca are nuss ce super perfomante mari
joaca call of duty modernwarfare 3