| ancuta4u a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. Sa va explic. Am un laptop Packard Bell BV mx52 si tocmai mi-am reinstalat windows-ul ( 7 ultimate, inainte aveam vista). Dar marea problema este ca nu merge web-ul. Am cautat pe pagina de suport dar am gasit un driver compatibil doar u win. vista. Am incercat si prg drivers for free si nimic. Am gasit un driver intr-un final l-am instalat dar cand deschid web-ul apare un ecran negru.Are cineva o idee ce ar trebui sa fac?[[[[ Fundita happy ]]]

4 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Verifica daca webul e activat

| ancuta4u explică (pentru geo675):

Imi poti explica cum se face?big grin

| geo675 a răspuns:

Pai depinde cum e programat sistemul, dar atunci cand il deschizi, beculetul din dreptul camerei ar trebui sa clipeasca

| ancuta4u explică:

Am facut update dar nu merge. Cand instalez driverul si deschid imi apare un ecran negru.