| vlad20003 a întrebat:

Am MineCraft forge, si vreau sa pun modul "Closet Mod" pentru MineCraft 1.6.2 (a, si am mai pus moduri pana acum) va rog, ajutati-ma! Cand il pun la moduri imi da black screen si se inchide, daca il pun la minecraft.jar nu mi-l arata! Poate nu l-am luat de unde trebuie, daca nu stiti raspunsul la intrebare puteti sa imi dati 3 link-uri de unde sa descarc, daca unul e bun dau funda.

4 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Pune-l in coremods

| vlad20003 explică (pentru FlorinSalamNr1):

Nu merge, cand intru pe o mapa ma scoata, poate ai si alte idei?

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Pai...cand ai instalat forge ai sters fisierul META.INF si daca nu merge descarca din alta parte modul.

| vlad20003 explică:

Pe scurt: vreau sa imi instalez modul Closet Mod 1.6.2...