| BadBoy1998 a întrebat:

am net de la UPC, de 500MB/S
In jocuri am ping mare sau cand fac live pe Youtube, trebuie sa folosesc bitrate mic, Stiti cumva dc din 500mb/s download descarc doar cu 5mb/s?
Normal, ar trebui sa descarc cu 45/50MB/S asa cum a fost la inceputul contractului, dc a scazut asa viteza?

1 răspuns:
| GaryOfLivia a răspuns:

Cel mai bine ar fi să suni la ei și să îi întrebi, cine știe poate îți limitează ei lățimea de bandă cumva.
Ce anume descarci sau de unde cu 5 mb/s? Contează locația de unde descarci, cați oameni descarca aceeași chestie.