| Bustid a întrebat:

Buna TPU, am nevoie de ajutoor. Caut un joc destul de vechin cu masini si nu-mi amintesc nicicum cum se numea. Era un fel de simulator online, puteai sa cutreieri harta si sa ti alegi masinile, printre care si bus-uri, buggy, masini de curse si alte cele. Grafica era foarte ok. Jocul avea tot felul de misiuni si check point uri marcate cu o raza lunga verde. Va rog ajutati-ma. Mi-as dori mult sa stiu daca mai exista jocul. Sunt 80% sigur ca era facut de Unity. Va multumesc.

5 răspunsuri:
| Ionut00007 a răspuns:

Poate il găsești aici: http://www.go4gamespc.com/......u%20masini Ai jocuri cu mașini, camioane, curse...