| Animeking223 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor. Dintr-o data toate bookmarks-urile mele au disparut fara sa le sterg sau sa fac altceva si vreau sa le recuperez, cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
| CobraDl a răspuns:

Ai schimbat windows-ul? Sau contul google? Daca da. poate asta e o problema..Ca sa le recuperezi happy, incearca sa bagi contul google in care ai salvat acele ''marcaje'' Nu am mai auzit pana acum de o astfel de problema, pana acum ..Bafta!