| AnaAncuta26 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, m-am jucat pe un joc iar duma putin timp mi s-a stins telefonul iar acum jocul nu se mai incarca, imi arata doar imaginea jocului dar nu si bara de incarcare. Va rog ajutati-ma, nu stiu ce sa fac si nu vreau sa il instalez pentru ca am facut progres in el si o sa il pierd.
Am Android versiunea 4.4.4 daca conteaza.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce model de telefon si ce joc?

| Lina1993 a răspuns:

Probabil il jucai gratis si ai terminat perioada de timp "de proba" iar acum, ca sa joci in continuare trebuie sa il platesti sau ceva. Sau probabil jocul nu este asa de bun si se blocheaza. In cazul asta chiar trebuie dezinstalat si re-instalat. Daca e genul de joc unde a trebuit sa-ti faci cont, poate ca s-a salvat ce ai jucat pana acum si cand o sa il reinstalezi si o sa intri iar pe cont, o sa te ia de unde ai ramas big grin sper sa fie asa.

| Ionute2018 a răspuns:

Dai setari, aplicatii, cauta acel joc din lista pe care ti-o da ei. De preferabil dai la descarcate. Nu la toate. apesi pe el. Dai stergere cache si stergere date. Inchide tot si deschidel iar. sper ca iti va fi de folos