| zBlazeey a întrebat:

Am nevoie de o pereche de casti pentru gaming.Am un buget limitat de MAXIM 150 lei.Stiu e foarte putin dar am avut ghinion cu castile si am ajuns in 2 luni sa imi schimb 3 perechi si nu prea mai am buget.Am nevoie de un microfon bun, fara bazaitul ala enervant si pe partea de audio sa fie decent.

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut. Îţi recomand : https://altex.ro/......XHSCSBKEM/ şi cât mai sunt la ofertă, au multe recenzii bune şi chiar eu le folosesc.
Sper să te ajute recomandarea mea.