| Lulupana1234 a întrebat:

Bună TPU, am nevoie de puțin ajutor eu sunt incepatoare pe Lioden și nu imi permite să pun întrebări de aceea am ales să o fac aici.Am revendicat două leoaice din explorare și cred ca asta este maximul pentru ca nu imi mai permite să revendicat și alte leoaice, imi spune că nu am destul spațiu.Ce să fac ca să am mai mult spațiu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu joc jocul dar iti spun ce zice google. Trebuie sa obti mai multe teritorii. La inceput ti se dau doar 2 teritorii asa ca nu poti tine decat 2 leoaice. Ca sa obti teritorii fie cumperi cu silver beetles, fie ataci teritorile altor jucatori si le cuceresti. https://www.lioden.com/topic.php?id=304429278024