| Horodincu_Roby_1995 a întrebat:

Am nevoie repede de un sfat! Am o tableta Utok 700s si imi zice cand intru pe ea sa pun mailu si parola de la google (cred ca este din cauza ca am gresit "modelul" de la blocare) partea naspa este ca nu eram conectat la wifi si nu pot face nimic! Va Rog ajutor! Funda happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca contul si cand iti zice ca n-ai net poate iti da o modalitate sa il activezi.
Daca nu poate ai garantie si chiar daca nu ai du-o la service.(sau la un magazin din asta care este specializat pe domeniu)
Funda?