| DryCooker a întrebat:

Am o consola xbox 360 modata si vreau sa imi pun net pe ea ca sa joc pe xbox live.Insa am auzit ca daca te prind cu consola modata iti dau bann.Intrebarea mea este daca poti juca pe xbox live cu consola modata vara sa iei bann sau daca nu, daca xboxul se poate demoda.

4 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Daca ai consola modata cu LT.3.0 poti intra pe Live, iar daca nu o ai cu LT.3.0. nu poti pentru ca iei Ban.

| TeddyPaul a răspuns:

Din cate stiu eu este xbox demodat...cat despre cealalta intrebare...nu cred ca te poti juca "live" de pe xbox.

| DryCooker explică:

Vreau sa spun modul multiplayer de a juca pe xbox, adica xbox live

| DryCooker explică:

Eu am cumparat+o gata modata din strainatate si nu stiu cu ce este modata