| Man_Eduard_1996 a întrebat:

Buna TPU! Am o dilema vis a vis de jocul Gta San Andreas (Știu, vechi jocullaughing) Am inceput sa bag moduri in el, doar in masini, gen schimbam masinile din joc cu masini din zilele noastre, masini romanesti, BMW, Volkswagen, Audi, Logan etc. Si de la un moment dat grafica incepe sa faca figuri se tot blureaza si dispare, uneori dispar cladirile si chiar drumurile arata doar masinile in aer, am incercat sa dau grafica la calitate mai mica si sa schimb rezolutia dar nimic, cum as putea sa rezolv fara sa sterg modurile si grafica sa functioneze ok? Multumesc!

1 răspuns:
| Răzvi42 a răspuns:

Problema asta e din cauza ca bagi multe masini in joc, asa am patit si eu, unele chiar nu se mai vedeau deloc la un moment dat. Iti recomand sa reinstalezi ggmm si sa bagi mai putine masini si masini care au o grafica mai simpla.