| Attaatt13Sibiu a întrebat:

Buna TPU am o intrebare: de la un timp in coace imi cere Adobe flash player, l-am dezinstalat si instalat din nou si nu merge! ce sa ma fac? nu pot sa ma joc nu pot sa fac nimic...eu incerc sa il instalez imi spune ca se instaleaza...dar tot nu pot sa intru sa ma joc

3 răspunsuri:
| zKw a răspuns:

Ai vreun virus... Da in resintal la windows

| Luck19 a răspuns:

Du-te la un programator si inginer IT

| AlyNDriftKing a răspuns:

Incearca sa instalezi Adobe flash player cu internet explorer nu cu mozila/chrome/opera. Aceste browsere nu primesc plug-in-ul. Sper ca te-am ajutat.