| Valy800 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare despre world of Warcraft cand dau sa intre prima data in joc trebuie sa astept pana se incarca caci odata s-a incarcat pana la vreo 35% ca eu nu am asteptat vreodata sa se incarce este obligatoriu?
Multumesc mult celui ce da raspunsul corect

Răspuns Câştigător
| Laddery a răspuns:

Aaa pai e nurmal asteapta sa se faca tot update-u si ar trebui sa iti mearga. Doar lasa-l sa se faca update. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Cum adica sa se incarce? Sa-si faca update? N-am mai jucat World of Warcraft de pe vremea lui Lich King. Daca joci pe server oficial si jocul isi face update, da este obligatoriu.

| Laddery a răspuns:

Prin ce te referi la ''se incarca''?

| Valy800 explică (pentru Laddery):

Nu stiu cum sa explic

| Valy800 explică (pentru Laddery):

Dupa ce dau la launcher si imi apare ca la metin 2 si trebuie sa astepti sa se incarce numa ca la wow dureaza 1 ora sa se incarce ai inteles straight face

| Laddery a răspuns (pentru Valy800):

Aaa pai e nurmal asteapta sa se faca tot update-u si ar trebui sa iti mearga. Doar lasa-l sa se faca update. Sper ca te-am ajutat.