| erikcuta a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu facebook. Am niste poze foarte frumoase pe telefon, dar nu stiu cum sa le pun pe calculator, am rugat-o pe sora mea sa ma invete dar nu vrea si nici nu are timp.Va rog sa-mi spuneti, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Username15 a răspuns:

Pai ai 2 solutii :
1. Fie ai cablu de date (care face legatura intre telefon si pc.);
2. Fie le pui de pe telefon pe un microSD (card de memorie) apoi printr-un adaptor...sau un modem care are loc de card le pui pe pc. Sper ca te-am ajutattongue