| Sfatosel a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare legata de Steam. Exista la steam asa zisa "Wish list" (lista de dorinte), am adaugat doua jocuri in ea. care e faza? e o dorinta. adica mi se poate indeplinii? nu inteleg. adica imi dau jocul daca am noroc saulaughing)?

1 răspuns:
| Cartof69 a răspuns:

Am cautat pe site-ul Steam si din cate am inteles, acolo iti pui jocurile pe care ti le doresti, iar asa prietenii tai de pe steam (daca ii ai) pot vedea ce jocuri iti doresti sa iti faca un cadou... Evident daca vor ei laughing