| GiusiGiusii a întrebat:

tpu Am o intrebare! mi-ar merge cs go pe un pc de 4 g ram cu procesorul de pentium (R)Dual-Core CPU E5300 cu 32 biti si cu windows 10?

Răspuns Câştigător
| FTLStyle a răspuns:

Prietene uite site-ul acesta: https://www.systemrequirementslab.com/cyri
O sa iti dea ceva prin care iti cauta componentele, iar apoi scrii jocul pe care vrei sa-l joci.Te descurci tu...
FUNDA daca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Fara placa video nu.

| GiusiGiusii explică (pentru AlexDFY):

Care e asa? :@ 2.60 Hz 2.60 GHz?

| AlexDFY a răspuns (pentru GiusiGiusii):

Nu stiu ce tot spui acolo, dar daca tu nu ai placa video, jocul nu o sa ti mearga, decat daca ai un procesor foarte bun, ceea ce tu nu ai.

| hkkshddd a răspuns:

Nu ai mentionat placa video, dedicata sau integrata. Dar o placa integrata pe un pc ca asta nu te duce prea departe cu jocurile.