| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mica. Vreau sa ma pot juca jocuri de pe Android si pe PC, dar nu stiu ce emulator e mai bun: Andyroid sau Bluestacks? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DavidMihai a răspuns:

Bluestacks. Eu unu îl folosesc, se mişcă relativ ok. Dar dacă vrei să foloseşti tastatura are o întârziere de jumătate de secundă.

| anonim_4396 explică (pentru DavidMihai):

Merci!

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Le-am încercat pe ambele și Andy mi se pare mai bun pentru jocurile în sine. Iar Bluestacks e la fel și bun și el, numai că interfața de Android e mai îmbunătățită. Dar pentru Andy îți trebuie PC relativ mai bun.winking

| anonim_4396 explică (pentru Gonrax):

Merci happy