| clauX a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca metin2: aveti vreun hack pentru trade iteme? Cine stie un astfel de hack, il rog sa imi dea si mie link-ul de unde il pot downloada.
Daca hack-ul merge dau funda.

1 răspuns:
| baNutzZu a răspuns:

Salut. Nu mai cauta asemenea porcarii! nu o sa gasesti nimic. tot ce este pe internet sunt fake-uri ..Nu exista un asemenea hack. Daca ai incercat deja si ai luat de pe internet e clar ca deja ai keylogger in pc. Iti sugerez sa download-ezi malwarebytes sa faci o scanare la pc. Mai mult ca sigur ai cateva keyloggere.
keylogger=program de spionat alta persoana.citeste toate datele persoanei in cauza, datele fiind(nume/parole de la jocuri/ retele de socializare etc.) vede tot ce ai facut pe durata timpului in care ai umblat la pc!