| Gray77 a întrebat:

am o intrebare pentru jucatori de Gta san andreas: MI-am luat niste skinuri le-am pus cu IMGtool,toate bune,dar nu stiu cum sa ma schimb in ele, pe ce trebuie sa apas ca sa imi apara lista cu skinurile in joc.
Daca ma ajuta cineva dau Funda:!

5 răspunsuri:
| Gray77 explică:

PS: Skinurile sunt peronaje din Naruto

| Andrei9822 a răspuns (pentru Gray77):

Pai ....nu stiu sigur ce trebuie sa faci e mai complicat

| Gray77 explică (pentru Andrei9822):

Am gasit pana la urma, merci oricum

| Andrei9822 a răspuns:

Hei uite ce trebuie sa faci: intri in jocapoi mergi la una din casele tale si unde este dulapul intri acolo si iti apare imbracamintea pur si simplu alegi imbracamintea(skinul). Daca nu merge dai la optiuni si dai la skinuri si dai select. Daca nici asa nu merge nu merg skinurile. SUCCES!

| Gray77 explică (pentru Andrei9822):

Scz am uitat sa metionez ca skinurile sunt personaje din Naruto