| b34TdoWnLiV3 a întrebat:

Buna tpu.Am o intrebare pentru metin2:Cum bag punctele de caracter pentru Sura Arme Magice? In ce ordine evoluez magiile? Funda; x!

1 răspuns:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Statusu :
1:Int
2: Pv
3big grinex
4:STR

Daca joci pe ro bagi cate 3 puncte in int si 1 in vit la fiecare bila facuta dupa ce ai facut full in astea 2 faci 50puna la dex si 60str si dupa aia bagi cate 1 punct la fiecare cand faci bila bagi in dex cand faci alta bagi in str si tot asa...

Magiile :
1. Taisu
2. Armura sau Varteju ( armura e importanta cartile sunt ieftine si poti face muri cat mai mari )
3. Vartej sau armura.
4. Degetu
5. teama
6. risipirea

la primele 3 magii depinde de tine