| TeoTudor a întrebat:

Am o intrebare pentru voi cine imi poate da un link pentru transformers2 sa se poata juca in multiplayer sau sa imi spuneti ce sa fac sa pot sa joc multiplayer online! O zi buna in continuare!

1 răspuns:
| Angellify a răspuns:

Salut,pentru multiplayer nai nevoie de joc, ai nevoie de un serial key bun si nu cred ca gasesti si eu am incercatstraight facedar apare transformers universe este un mmo (online), inca nu stiu cand dar o sa apara.Am vazut putin din joc, e super:X, cauta pe youtube teaser si fa-ti o parere.