| bogpys a întrebat:

Am o mare problema cu Microsoft Virtual PC 2007 SP1 pentru servere de metin2.Acum cateva luni, am avut un server de mt2, si mergea... dupa aceea am sters toate programele necesare pentru. sv ca nu am mai vrut sa il deschid.Cand sa il refac, la VIRTUAL PC imi da o eroare,, Virtual PC cold not open Virtual Machine Network Service Device". Va rog mult ajutati-ma cu Virtualu asta.Nici prin Virtual Box nu mergea. Dau Funda pentru. raspunsuri ajutatoare.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Reinstaleaza virtual pc si ai grija sa pastrezi imaginea cu windwosu din el. Sau cauta la services, sa vezi daca e disabled ala care iti zice in mesaj.