| AsAsInDoLL a întrebat:

Am o mare problema. Mi-am instalat de curand windows 10 si i-am dat un reset cu stergerea fisierelor mele, dupa ce s-a instalat si a sters tot a dat un restart si atunci mi-a aparut o eroare. Acum cand deschid calculatorul apare acea eroare mereu si isi da restart in continuu. Imi puteti spune ce sa fac va rog? Multumesc anticipat. P.S dau funda.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ce zice in acea eroare?
Incearca sa mai reinstalezi 1 data pe curat adica nu prin update ci de pe dvd sau stick!