| alexy19a a întrebat:

Am o mica problema la san andreeas(Normal, nu online).
Problema este: Cand activez nitro, el se dazactiveaza singur dupa o perioada dar eu as vrea sa il pot opri ca dupa cate stiu am incercat mai multe moduri in care sa opresc nintro cand vreau eu, si singurul mod in care il pot opri cand vreau eu este sa ma dau jos din masina. Dar eu as dori daca se poate sa il opresc cand vreau eu nu cand se opreste el si fara sa ma dau jos din masina si sa intra din nou!
Dau fundita :*!

2 răspunsuri:
| AlexandruCool a răspuns:

E normal sa se dezactiveze nitro dupa un anumit timp.Ca sa tina mai mult apasa click mai lung. Daca dai click se dezactiveaza. Funda?

| alexy19a explică (pentru AlexandruCool):

Nu merge ma. Merge doar la activare si se dezactiveaza singur. Dar eu am facut ceva ca sa am nitro unlimitat. Dar vreau sa il opresc tot din mouse si nu merge. Ca sa il opresc trebuie sa ma dau jos din masina si sa ma urc inapoi.