| Manciu_Vali_2000 a întrebat:

am o nelamurire.

Deci, cand intru pe Counter-Strike : GlobalOfensive, apas pe tasta ca sa vorbesc pe microfon, K, nu merge.

Dar, daca sunt intr-o conferinta pe skype, si apas iarasi pe tasta, merge si pe CS : GO. Imi puteti spune de ce? si ce sa fac ca sa imi mearga si fara skype pornit? desigur, funda!!

1 răspuns:
| Arthiom a răspuns:

Incearca sa intri la setari in cs si sa cauti acolo la controls sau bind sa vezi daca e setat k pentru voicechat.