| Marriaxz a întrebat:

Am o problema:acum cateva zile,prietena mea a "trimis" din greseala o poza mai jenanta pe grupul clasei pe Facebook Messenger.S-a deconectat repede de la internet si poza era in curs de trimitere, deci practic nu s-a trimis. Dupa a sters-o din conversatie.Nu am mai intrat pe internet vreo 3-4 zile si mi-am dezinstalat Messenger-ul. Daca ma conectez din nou pe messenger, e posibil sa se trimita poza?

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

Nu vreau să te dezamăgesc, dar cred că da.
Adică chiar dacă s-a deconectat de la Internet, indiferent când s-a conectat după, atunci cred că s-a trimis.
Mai ales că pe Messenger nu poți anula poza o dată ce în curs de trimitere. Deci cred că a șters doar conversația, nu și poza. E posibil să se fi trimis.