| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema: cand intru pe messenger imi spune "This aplication has failed to start because XmlLite. dll was not found. Re-installing the application may fix this problem." Am incercat sa dezinstalez messu' si apoi sa il instalez din nou dar imi apare acceasi problema. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Nu e vina mesului. Fisierul XmlLite.dll ar trebui sa existe in windows.
Il poti descarca si instala de aici: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=13978

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Hm.aceasi eroare?
Incearca sa-l descarci de aici: http://screenshot-program.com/dloads/xmllite.dll
Dupa aceea copiaza-l in C:\Windows\System32

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-am descarcat, dar eroarea tot mi-o da. Ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cum il copiez in C:\Windows\System32? Ca si pe net scrie chestia asta dar nu prea stiu cum...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gata, am gasit. Ms mult! happy