| Plaviruth23 a întrebat:

Bună TPU. Am o problema cu cablul de alimentare(cred ca asa se numește cablul care merge în priza iar apoi în alimentator). Am un laptop Asus rog strix. Și e problema cu încărcătorul. Când îl pun la încărcat trebuie sa ii găsesc poziția perfecta. Locul mai exact e în cablul care întra în alimentator. Exact lângă locul de îmbinare. Știți dacă mai pot face ceva sau trebuie sa iau un alt încărcător?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu poti face nimic din pacate pentru ca ai periclita laptopul si nu cred ca merita...