| ursutdanut a întrebat:

Buna TPU am o problema cu Call of Duty 4 Modern Warfare cand intru in el merge tot perfect iar cand dau NEW GAME sau optiuni se blocheaza mause si melodia canta la new game merge trece de SaS ala ajunge nu stiu unde la located si se blocheaza ::big grinC?crying::::Am Windwos xp 32 bit SP3 Direct X 9 c Procesor Intel Celeron 2.20 2100 Mhz Ram 1 GB Placa viode incorporate s3 ghipest family Numele si denumirea procesorului P4900 m7 Biostar

6 răspunsuri:
| fresHZoNe a răspuns:

Pai cred ca din cauza placii video incorporate pe placa de baza. nu ai nici macar minimul de cerinte pentru a juca COD MW

| ursutdanut explică (pentru fresHZoNe):

Multi playerul merg perfect nu stiu dc nu mere singleplayersad

| fresHZoNe a răspuns (pentru ursutdanut):

Aa.inteleg. incearca sa reinstalezi jocul sau sa pui alt crack!

| ursutdanut explică (pentru fresHZoNe):

Am pussad

| ursutdanut explică (pentru fresHZoNe):

Nu sti call of duty 3 imi mere dar nu stiu de unde sa-l iau? imi zici

| fresHZoNe a răspuns (pentru ursutdanut):

Atunci nu stiu ce sa zic. ma bate aici! laughing