| Jhonny24 a întrebat:

am o problema cu counter strike... cand intru in counter nu mi se vad chestiile alea din stanga jos ( new game, find servers, options, quit ) dar mi se aude cand pun cu mouseul pe ele. si mi se aude si melodia de la counter, am scris in consola connect (server ). ro si imi intra aud sunetele aud tot dar nu vad numa paigna de fundal de la counter
va rog ajutati-ma dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| BdyBluu a răspuns:

Nu trebuie sa dezinstalezi nimic. Descarca GameMenu.Res si baga-l in Cs/Cstrike/Resources. Si o sa iti apara. Funda?

| Jhonny24 explică (pentru BdyBluu):

Nu! nu am luat nici un Destroy, am schimbat eu grafica fara sa vreau de pe open3gl pe software. si cand intru acuma in cs nu mai vad numa alb dar aud sunetele! si nu merge BdyBluu. am incercat. nu merge

| Jhonny24 explică (pentru BdyBluu):

Nu merge nici asa mann. am uitat sa mentionez ca. eu am schimbat grafica de pe open GL pe Software ca un prost. si acuma cand intru in counter nu mai vad numai alb. dar aud sunetu de la counter. ce sa fac?! AJUTATI-MA! DAU FUNDA!

| Returnela a răspuns:

Ai luat destroy ceva?straight face Descarca alt cs si instaleaza-l.

| Jhonny24 explică (pentru Returnela):

Nu! nu am luat nici un destroy. am schimbat eu ca prostu grafica de pe Opgen Gl pe Software. si acuma cand intru in counter vad numa alb... nu pot sa fac nimic. doar aud sunetu de la counter... CE SA FAC?! Ajutati-ma va rog!