| BogdanS a întrebat:

Am o problema cu counter-strike de ma scoate din sarite.Pun un server la favorite,ies din joc, intru din nou si cand intru nu mai pot sa fac nimic in joc.La orice optiune as apasa (Find Servers, New Game etc.) imi intra direct pe server-ul ala nenorocit pe care l-am pus la favorite.Am pus server-ul doar ca sa vad cum este (si este o prostie). FUNDA dar va rog ajutati-ma.Ma tot enervez cand trebuie sa-l dezinstalez si iar sa-l instalez doar pentru un server tampit.

Răspuns Câştigător
| SKa a răspuns:

Pe langa New Game
Find Servers
Options
Quit

iti mai apare si serverul.

uite aici.
http://www.tutorialecstrike.com/....../index.php iti explica mi multe acolo.

| BogdanS explică (pentru SKa):

Mersi mult de tot.Inca face asa, dar de fiecare data cand copi chestia aia in folder la counter dispare.O sa caut servere car nu iti acapareaza tot counterul.Si ma tin si de promisiune.

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Foarte simplu de rezolvat scoti asa si o pui in cstrike/resource si dai yess to all.

(dupa o eventuala dezarhivare sau redenumire "Gamemennu.res" )

http://www.tutorialecstrike.com/....../index.php

Bafta!