| mihaicelsfant a întrebat:

Am o problema cu epic games.
Vreau sa descarc gta5 si in loc sa il puna in e il pune in c unde nu am gb. Am incercat sa il fac sa il mute dar degeabasad

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce-ti apare, dar de obicei la programe trebuie sa selectezi "custom" cand instalezi ca sa poti alege tu locatia.

| mihaicelsfant explică (pentru anonim_4396):

Mai bine mai tarziu decat niciodata nu?

| AlleXuSS a răspuns:

Vrei sa-l descarci prin browser sau prin aplicatie?
cel mai sigur schimba locatia de download

| mihaicelsfant explică (pentru AlleXuSS):

Aplicatie

| mihaicelsfant explică (pentru AlleXuSS):

Habar nu am. cum sa schimb locatialaughing

| AlleXuSS a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Schimba locatia de download din setari urmareste un tutorial daca nu te descurci

| AlleXuSS a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Hmm nu stiu exact cum e cu aplicatia dar o sa caut un tutorial sa ti-l trimit poate te v-a ajuta https://www.youtube.com/watch?v=qi24oMQtIyw incearca asta xD

| mihaicelsfant explică (pentru AlleXuSS):

Din 300 de gb nu stiu ce am facut ca doar 60 mai suntlaughing unde au disparut?

| AlleXuSS a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Probabil poze stocate spatiul cache ocupat de catre browser si alte descarcari si altele laughing

| mihaicelsfant explică (pentru AlleXuSS):

Fix asa am facut si tot unde vrea el il pune. jur ca tampesccccc