| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu gaming-ul si va rog sa imi spuneti ce este prea slab:
Processor-AMD E1-1500 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.48 GHz DUAL CORE.
RAM-4GB.
Sistem-64bit (x64 based processor).
Placa video-AMD Radeon HD 7310 Graphics 400MHz 2GB.

Răspuns Câştigător
| dikaaa a răspuns:

Tu chiar nu iti dai seama? Procesorul e mic, e dual core, ce ai vrea sa iti mearga schimba-l macar cu un triple core nu zi ce quad core! Funda?

| KodrutZ a răspuns (pentru dikaaa):

Daca esti in plop, macar taci. Nu e slab ca e dual-core, e slab ca e un dual-core low voltage gindit pentru consum redus si taskuri de birou, nu pentru gaming!

| dikaaa a răspuns (pentru KodrutZ):

Trebuie schimbat? Da trebui. El a intrebat ce trebuie schimbat eu am zis tongue

| KodrutZ a răspuns (pentru dikaaa):

Sa te vad eu cum faci upgrade la procesor pe platforma aia...

| korenix a răspuns (pentru dikaaa):

Imi poti spune de unde as putea sa cumpar un procesor mai bun!

| dikaaa a răspuns (pentru korenix):

Emag,nu recomand nici unul pentru ca nu ma prea priceap!