| Alessandraaaa a întrebat:

Am o problema cu metinul, de fiecare data cand intru imi apare o eroare. Tin sa precizez ca eu am schimbat pc de curand, iar pe celalalt imi aparea aceeasi eroare, instalam driverele de la placa video si functiona.Placa video era ATI iar acum am Nvidia, si windows 7 instalat! Daca ma puteti ajuta va sunt recunoscatoare!:-*

Am sa va dau un link:

http://i1217.photobucket.com/albums/dd381/Andw4ever/fdgh sd.jpg

5 răspunsuri:
| XxValentinXx a răspuns:

Te-as fi ajutat dar nu stiu trebuie sa umbli la setari cv.

| XxValentinXx a răspuns:

Stiu ce are...

| XxValentinXx a răspuns:

Fi atenta dai la configurarile la mt si umbli acolo: la mod sa fie full scren si primul ala laltu

| Biancamaria9 a răspuns:

Sistemul tau nu suporta grafica 3D zice sa iti schimbi hardware si sa schimbi sistemul si apoi sa incerci din nou.happy

| stoenica2_9310 a răspuns:

Baga toate driverele placa video de sonor etc.