| ExPeRyMeNt a întrebat:

Buna TPU am o problema cu pc cand vreau sa intru intr-un joc imi apare open with fara sa ii dau eu open with ce sa ii fac am incercat cu resetarea pc-ului tot nu merge cu open tot open with imi arata plzz spuneti-mi ce sa ii fac dau funda,

9 răspunsuri:
| DamnedDark a răspuns:

Ca sa ne dam seama de ce iti da open with spune si ce extensie are ace fisier (ex:.jar.rar.png.amx)

| ExPeRyMeNt explică (pentru DamnedDark):

Pai metin2ro nu imi merge messengeru nu imi merge cs 1.6 nu merge si instalarile de la ceva. Sper sa iti dai seama

| trusk a răspuns:

Inseamna ca tu nu incerci sa deschizi un executabil, ci altceva. Cauta executabilul.

| ExPeRyMeNt explică (pentru trusk):

Man dam id-ul ca tu nu intelegi

| trusk a răspuns (pentru ExPeRyMeNt):

Nu am niciun ID, si am inteles. Dai dublu click si-ti deschide fereastra de Open With. Aia inseamna ca nu dai click pe executabil. Sau ai sters jocul sau l-ai mutat si scurtatura nu mai merge catre joc,

| ExPeRyMeNt explică (pentru trusk):

Da da dar si ce sa ii facu si messu la fel imi face:@.

| trusk a răspuns (pentru ExPeRyMeNt):

Sa-l instalezi iar, si sa nu mai muti.

| ExPeRyMeNt explică (pentru trusk):

Ba tu tot nu intelegi ca si la intaleare tot asa imi apare :@
nu e din cauza asta

| trusk a răspuns (pentru ExPeRyMeNt):

Then you're screwed