| Darius9090 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy A3 (2015). Uneori cand stau pe el se blocheaza ecranul pentru cateva secunde si apoi isi revine. Pana acum nu am dat importanta dar se intampla asta din ce in ce mai des. Nu se blocheaza la jocuri, se blocheaza atunci cand stau pe Facebook, caut ceva pe Google sau chiar cand stau pe el in meniu fara sa fac nimic. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Cum se blochează ecranul? Se blochează telefonul sau daca apeși pe ecran acesta nu răspunde? Stiu ca e greu sa ți dai seama de asta dar contează. Dacă se blochează ecranul poate sa fie din mai multe cauze, mie mi se bloca și nu răspundea ca eram transpirat pe mana de exemplu. Se și încinge când de blochează?

| Darius9090 explică (pentru Ineys):

Cand apas pe el "ingheata". Totul ramane normal iar cand incerc sa apas pe el nu merge nimic si nu se misca nimic.