| ionu0k9 a întrebat:

Buna TPU am o problema de 2 zile m-am reapucat de metin2 ro dar cand intru in el mi se restarteaza pcul dupa aia imi merge bine dar cand vreau sa intru pe net cu jocul pornit sau in alceva cu jocul pornit mi se restarteaza dc doar cand sunt in metin sau incerc sa intru mi se restarteaza,

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Nu te lasa sa joci si poti sa incerci cat vrei internetul nu permite poate ca ai viteza mica.Deci daca tot numai poti juca dai contul miebig grin? Promit ca ma ocup de el o sa il cresc si cand iti rezolvi problema ti-l inapoiez, id meu e bestmanxx

| aditzu111 a răspuns:

Cred ca ai un virus ceva incearca sa reinstalezi metinu si daca cumva ai antivirus dezactiveazal sper sa mearga