| anonsiam a întrebat:

Am o problema. De fapt sunt 2 probleme :

1. Mi-am uitat contul de Messenger si am dat la parola uitata dar imi spune ca voi primi un SMS pe telefon si nu am primit niciunul deoarece cand mi-am facut contul m-am logat cu un numar de telefon vechi, care oricum s-a stricat si mi-am luat alt numar nou, dar a ramas cu cel vechi... Si acum nu stiu cum sa fac ca sa-mi recuperez parola

2. Facebook... Aveam mai demult un cont de facebook dar n-am maii intrat timp de 2 saptamani (Aproximativ) Si dupa ma trezesc ca datele sunt incorecte si dau sa-mi trimita parola pe e-mail si la fel, spune ca aceasta adresa nu este valabila. straight face Insa, inca primesc mesaje pe e-mail unde ma anunta lucruri de genul : Ati primit un mesaj! Aveti multe notificari! Etc

Răspuns Câştigător
| Victor_Razvan_1988 a răspuns:

1. Imi pare rau sa iti spun dar parola care ai pus-o atunci cu nr de tel nu se mai poate recupera pentru ca l-ai pierdut! Singura sansa este sa iti faci alt cont cu alt nr de tel. Sper ca ti-am fost de folos!

2.Este posibil ca cineva sa iti fii sters contul sa iti fii intrat un hacker sa iti spune c anul poti intra pe cont sau a 2-a varianta sa ti se blocheze din motive de securitate

Sper ca ti-am fost de ajutor la aceste 2 probleme ale tale! Bafta.

1 răspuns:
| Danila_Valentina_2000 a răspuns:

Ti la blocat cineva....ar trebui sa apelezi la un specialist