| RosuCosmin a întrebat:

Buna TPU sad am o problema fooarte mare.
Sa incepem cu inceputu: Eu mi-am bagat win xp si toate buna si frumoase,mi-am luat niste jocuri dar am vazut ca aveam in local disk (F) (apropo eu aveam local disk C, D, F) un fisier de gen f3********** (in loc de stelute erau alte cifre si litere) iau eu din obisnuinta ca, credeam ca nu face nimic, l-am sters iar dupa ce l-am sters si din recycle bin am intrai in partitia D si aici vine ciudatenia : Aveam fisierele din local disk C in D dar mai erau si in C fisierele...nu merge sa le sterg; sa le copiez...
Daca stiti va rog sa imi spuneti dar daca nu stiti sa nu va bateti joc...(nu se poea potriveste categoria dar...)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acum din obisnuinta ->fa un ystem Restore! Intra in Start->run->System Restore si da timpul inapoi la o data anterioara.

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Aproape sigur virusi si/sau bad sectors. Ti'au infectat autorun-ul. o reinstalare de windows, plus un antivirus instalat imediat dupa, ar rezolva problema. Incearca avira free, se poate lua de pe site-ul avira si din alte locuri

| moisila a răspuns:

Cred ca ai luat virusi. Si odata ce ai sters chestia aia ai sters ceva din joc si din asta nu a mai mers.

| RosuCosmin explică:

NeluL cand incerc sa fac system restore, dupa ce selectez data unde vreau sa dau timpul inapoi imi restarteaza PC si cand se aprinde zice ''System restore incomplet''