| CIIPRIANNn a întrebat:

Am o problema la cs. Dintr-o data ecranul de la cs mi se vede mic, la fel si scrisul am incercat sa rezolv. Am dat la optiuni, video si prima din stanga sus erau 3 variante :Open LG( sau ceva de genu nu stiu sigur) Software si inca ceva. Eu il aveam setat pe Open. Din greseala l-am dat pe software si acum cand deschid cs-ul nu mai merge, imi apare negru si apoi se stinge. Am incercat sa il instalez din nou dar degeaba. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| xXclaudiu23Xx a răspuns:

Atunci descarca altul de aici, fa exact cum face ista :https://www.youtube.com/watch?v=T3Fy3vjqbVQ
FUNDA?

4 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Aproximativ aceeasi problema am eu, dar eu i-a schimbat rezolutia si imi apare over frequency si nu pot sa joc. Singura solutie la mine si la tine ar fi reinstalarea windowsului.

| xXclaudiu23Xx a răspuns:

Salut,cand intri la optiuni dai pe video si dai la resolution si alegi una mai mare
Merge 100% FUNDA?

| CIIPRIANNn explică (pentru xXclaudiu23Xx):

Am specificat ca nu mai merge sa aprind cs-ul nu pot da la optiuni pentru ca nu merge sa-l aprind!

| CIIPRIANNn explică (pentru xXclaudiu23Xx):

Ms de raspuns dar nu-mi mai trebuie am rezolvat

| xXclaudiu23Xx a răspuns (pentru CIIPRIANNn):

Atunci descarca altul de aici, fa exact cum face ista :https://www.youtube.com/watch?v=T3Fy3vjqbVQ
FUNDA?