| Go4Win a întrebat:

am o problema la laptop, de exemplu intru sa joc Cs:Go si uneori se blocheaza jocul (ramane doar o poza oarecum cum jocul) sau se innegreste ecranul si ma trimite in desktop, isi revine doar dupa ce dau restart.Ce problema ar putea fi si cum sa rezolv? Mentionez ca am achizitionat laptop-ul sh acum 2 zile.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare pe curat, instaleaza ultimele drivere pentru pl video si sunet si trebuie sa mearga.