| DubPhizix a întrebat:

Am o problema la metin2 si nu stiu ce poate avea intru se incarca normal si cand intra jocul in secunda urmatoare a iesit am acelasi windows si internet bun.
Si ar trebui sa mentionez si ca atunci cand l-am instalat sa downloadat ceva cand am dat incepe joc si s-a downloadat la bara de sus 90% si bara de jos laa 95% si ca intr-o jumatate de ora s-a facut la bara de sus 99.99% si la cea de jos 100% si a dat o eroare dar apoi cand am incercat sa-l deschid iar nu a mai dat nimic

1 răspuns:
| xCatastrophe a răspuns:

Probabil de aasta. Incearca sa dezinstalezi si instaleaza`l din nou dar asteapta nu fi "hut"[foarte grabit].