| anonim_4396 a întrebat:

am o problema la pc
de fiecare data cand deschid Task Manager i-mi arata procesor 45-65 % Folosit ( si nu am deschis nimic) si am gasit un program deschis numit,, SCBC.exe" (Probramul asta foloseste foarte mult si nu stiu cum sa scap de el)
Am Windows 7Ultimate -32 Bit, Procesor Intel Core 2 Duo e7500 2,93 Ghz 4gb Ram
ajutati-ma Va Rog!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa pui un antivirus. Incearca cu Bitdefender online. Este gratuit 30 zile. Daca nu sterge HDD-ul complet si reinstaleaza Windows-ul.