| iPintea a întrebat:

Am o problema la SA:MP (san andreas multplayer).
am instalat gta si a mers. dupa cand am vrut sa intru pe un server pe samp mi-a dat o eroare care se numeste:

"Microsoft Visual C++ Runtime Library"

Si care zice asa:

Runtime Error!

Program: C\Program files\Rockstar Games\Gta San Andreas\gta_sa.exe

This applicatior has requested the runtime to terminate it in an unusual way.

Please contact the application's support team for more information.
-------------------------------------------------------- ------------------------

Va rog sa ma ajutati..am incercat si sa schimb gta_sa.exe si dupa imi zicea ca nu poate fi compatibil doar cu gta_sa.exe v 1.0..si am bagat-o si aia si dupa iar mi-a dat asta..va rog mult

Dau funda!
Va multumeschappy

2 răspunsuri:
| danielmarian2015 a răspuns:

Istaleaza Microsoft.net Framework 4 http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17851
Merge garantat.

| iPintea explică (pentru danielmarian2015):

Nu merge..si l-am avut instalat si l-am reinstalat de aici de unde mi-ai dat tu..tot asa imi arata