| ShoFan a întrebat:

Am o problema. La SA-MP un jucator cu intentii rele mi-a zis sa folosesc o litera pentru a baga viteza la masina. Dar cand am apasat zicea "You are banned from this server. Reason= Speed Cheat" sau ceva de genu' asta. A trecut o ora si inca zice acelasi lucru. Am incercat sa-mi scimb si numele dar tot n-a mers... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| IONUT778 a răspuns:

Sati reinstalezi windosul da nu merita sunt mii de sv samp

2 răspunsuri:
| FrostByte a răspuns:

Probabil taranu care a facut serverul a pus /speed si anti-speed. Speed iti da viteza pana la 5 ori mai repede daca dai click, iar anti-speed e un fel de radar : Daca depasesti viteza setata prin anti-speed iti iei ban. Daca ai IP Dinamic restarteaza modemu si schimba nick-ul. You should be fine.

| ShoFan explică:

Am noroc ca ple acum la bunici si ma voi juca acolo pe acel server... Acolo eram prieten cu admin-ul si era mai bine...