| Rugina_Alex_1999 a întrebat:

Am o problema legata cu GTA San Andreas. Vreau sa joc sa-mp dar cand pornesc sa-mp-ul imi apare ecranul alb si dupa imi intra in GTA..Va rog ajutati-ma. Dau funda!

2 răspunsuri:
| Vidacu69 a răspuns:

Pai,daca nu merge cum a spus "Tandala" baga alt crack in Gta San Andreas si baga GTA-u prin daemon tools ...am avut si eu aceasta problema dar numai sunt sigur ce am facut, daca nu e bun gta-u tau scrie pe google " Download gta san andreas + crack tpb" bft!

| Tandala a răspuns:

Downloadeaza San Andreas si instaleaza alt samp
Si asteapta poate calculatorul tau merge mai greu si dupa un tip iti intra in SAMP. Funda?