| Hemidall a întrebat:

am o problema mare am achizitionat de curand o placa video nVIDIA GeForce GT 440 si am montato in unitate am instalat driverul totul bine pana îi dau restart si imi apare ecranul negru si doar cursorul il vad si nu il pot misca deloc am nevoie mare de ajutor sper sa ma poata ajuta cineva dau funda! va rog

Am asa :

CPU: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+, 2109 MHz

Sistem de operare : Windows xP

1 GB RAM

1 răspuns:
| RememberTinKode a răspuns:

Lasa tu sistemul de operare, ai verificat daca placa ta de baza e compatibila cu placa video?
daca ai placa de baza din 2000 si placa video din 2012 atunci ai o problema, iarasi ai verificat cat consuma si de cat ai sursa? se masoara in w (400w) probabil...