| Luci2000 a întrebat:

Am o problema. Mi-am facut un server de metin2 merge e foarte fain numai ca nu stiu cum sa il fac pe romana adica e aproape tot in chineza.As mai vrea sa imi spuneti cum sa schimb de ex la mine scrie log in la inceput inainte sa ma conectez cum as putea sa scriu ex conecteaza-ma si cum pot pune in server de ex fierarul Seo-Pyoung in oras.Multumesc anticipat. Funda la cel mai bun rasp!

1 răspuns:
| q12 a răspuns:

Pai metinu nu se poate doar daca faci propriul client de metin2 si il faci in romana clientul.